Goff Rugby Twitter     Goff Rugby Facebook

Boys HS Games May 3-5

HS Boys

Boys HS Games May 3-5

Check back for scores. Big weekend in playoffs for the Midwest and in North Carolina.

         
5/3/2019 Edina 61-24 Southside Minnesota
5/3/2019 Minnetonka 22-12 Hopkins Minnesota
5/3/2019 Georgetown Prep 34-24 Good Counsel MAVRC SF
5/3/2019 St. John's 14-40 Gonzaga MAVRC SF
5/4/2019 Brownsburg 10-25 St. Edward Midwest Super Bracket
5/4/2019 Penn 26-12 Pulaski Midwest Super Bracket
5/4/2019 Carroll 10-58 Fishers Midwest Super Bracket
5/4/2019 ND de La Salette 0-57 Royal Irish Midwest Super Bracket
5/4/2019 Birmingham 3-27 HSE Midwest Open Bracket
5/4/2019 Catholic Central 12-38 Leo Midwest Open Bracket
5/4/2019 W. Ottawa 19-20 Perrysburg Midwest Open Bracket
5/4/2019 W. Catholic 27-10 Marian Midwest Open Bracket
5/4/2019 St. Xavier 15-19 Dwenger Midwest Open Bracket
5/4/2019 Belmont Shore 21-42 Back Bay SoCal SF
5/4/2019 Coastal Dragons 22-41 San Diego Mustangs SoCal SF
5/4/2019 SALEM RUGBY LOST BOYS 33-44 EASTSIDE TSUNAMI PINK Oregon
5/4/2019 BEAVERTON BARBARIANS 27-52 EASTSIDE TSUNAMI BLACK Oregon
5/4/2019 CLARK COUNTY WARRIORS 64-29 BEND BLUES Oregon
5/4/2019 THREE RIVERS RUGBY 36-71 VALLEY RAMS Oregon
5/4/2019 OREGON CITY HS 48-41 LINCOLN HS Oregon
5/4/2019 BATTLE GROUND HS 35-0 REYNOLDS HS Oregon
5/4/2019 Newberg 15-24 Prairie Oregon
5/4/2019 Falcons 35-33 Monarch Colorado QF
5/4/2019 Arapahoe 0-28 East HS Colorado QF
5/4/2019 Palmer 17-70 Regis Jesuit Colorado QF
5/4/2019 Capital 0-65 Rocky Mountain Black Idaho
5/4/2019 Mountain Home 31-57 Mano Idaho
5/4/2019 Middleton 7-106 Rocky Mountain White Idaho
5/4/2019 Meridian 12-58 Renegades RFC Idaho
5/4/2019 Bingham United 46-22 Rigby Idaho
5/4/2019 Wando A Fft W-L Irmo South Carolina QFs
5/4/2019 Spring Hill Fft W-L South Greenville B South Carolina QFs
5/4/2019 Wando B  24-35 South Greenville 35 South Carolina QFs
5/4/2019 Wando C 15-27 James Island South Carolina QFs
5/4/2019 West Valley Warriors 65-14 Provo Utah Blue/White V1 SFs
5/4/2019 United 57-7 Riverton Utah Blue/White V1 SFs
5/4/2019 Herriman 29-12 Snow Canyon Utah Red V1 SFs
5/4/2019 Highland 17-59 East HS Utah Red V1 SFs
5/4/2019 Pelham 63-0 Monmouth Crossover
5/4/2019 Penn 34-12 St. Edward Midwest Super SF
5/4/2019 Royal Irish (Wins on kicks) 10-10 Fishers Midwest Super SF
5/4/2019 Brownsburg 19-14 Pulaski Midwest Super Cons SF
5/4/2019 ND de La Salette 31-13 Carroll Midwest Super Cons SF
5/4/2019 Birmingham 5-48 Leo Midwest Open Bracket
5/4/2019 Catholic Central 31-7 HSE Midwest Open Bracket
5/4/2019 West Catholic 31-15 Perrysburg Midwest Open Bracket
5/4/2019 West Ottawa 7-29 Bishop Dwenger Midwest Open Bracket
5/4/2019 St. Xavier 25-7 Marian Midwest Open Bracket
5/4/2019 Raleigh Redhawks 24-7 Clayton North Carolina SF
5/4/2019 Greenwich 36-21 Aspetuck Connecticut
5/5/2019 St. Louis University HS 14-10 KC Jr. Blues Missouri Final
5/4/2019 Westside 69-7 Siouxland Nebraska
5/4/2019 St. Thomas Aquinas 27-19 Millard Crossover
5/5/2019 Penn 21-17 Royal Irish Midwest Super Final
5/5/2019 St. Edward 17-38 Fishers Midwest Super 3rd-4th
5/5/2019 ND de La Salette 5-53 Brownsburg Midwest Super 5th-6th
5/5/2019 Pulaski v Carroll Midwest Super 7th-8th
5/5/2019 St. Joe's Prep 38-22 Lasalle Pennsylvania
5/5/2019 Conestoga 27-15 Doylestown Pennsylvania
5/5/2019 Unionville 26-74 Malvern Prep Pennsylvania
5/5/2019 Bishop Shanahan 28-29 West Shore United Pennsylvania
5/5/2019 Media 14-25 Downingtown Pennsylvania
5/5/2019 Cumberland Valley 25-25 Gregory the Great Pennsylvania
5/5/2019 Moon Area 19-49 West Allegheny Pennsylvania
5/5/2019 Moeller 10-64 St. Ignatius Ohio
5/5/2019 Portland Pumas 0-35 Summit Oregon
5/5/2019 Germantown 12-7 Ravenwood Tennessee Playoffs
5/4/2019 Union 34-7 Morris New Jersey
5/4/2019 Fort Hunt 49-21 Legion Virginia
5/5/2019 St. Thomas Aquinas 26-12 Glenwood Crossover
5/2/2019 Brother Rice 83-5 St. Rita Illinois
5/3/2019 Marist 20-0 Fenwick Illinois
5/4/2019 St. Augustine 26-15 Jersey Shore New Jersey
5/4/2019 Harpeth 29-24 MICR Tennessee Playoffs