Goff Rugby Twitter     Goff Rugby Facebook

NY 7s Features Impressive Teams, Live Streamed

    

HS Boys
HS Girls

NY 7s Features Impressive Teams, Live Streamed

The New York 7s will be live-streamed on www.florugby.com this weekend.

Click here to sign up and watch the action.

The event features about 140 teams, including brackets for HS Premier Boys and HS Premier Girls which are as strong as almost any tournament in North America.

Upright Rugby, Atlantis, Eastern Ontario, Rugby Quebec, NJ Blaze, and RugbyPA are just some of the elite teams playing in the HS brackets. The HS social and college brackets are also impressive.

Fields 82, 83, and 85 will be live-streamed. See the full schedule below.

Time Field Division Stage Home H-score Away A-score
8:00 AM 50 Men-Soc POOL A Liberty 9410   Parco  
8:00 AM 51 Women-Soc POOL A Ottawa Irish Women   Molloy Alumni  
8:00 AM 52 Men-Soc POOL A Mob 2017   CRQ  
8:00 AM 60 Women-Soc POOL A Amaretto Limettes   Wandering Ravens  
8:00 AM 61 Men-Soc POOL B Pacific Island Warriors   Ammaretto's Limes  
8:00 AM 62 Men-Soc POOL B Enfield RFC   Bytown Blues  
8:00 AM 72 Women-Coll POOL RMC Women   Ithaca Renegades  
8:00 AM 73 GHS-Club POOL C Upright Rugby Rogues   Falcons  
8:00 AM 80 Women-Coll POOL Stony Brook Women   Hofstra Women  
8:00 AM 81 Women-Coll POOL New Paltz Women   Phénix  
8:00 AM 82 GHS-Prem POOL A EORU Girls Premier   Blaze  
8:00 AM 83 GHS-Prem POOL B Upright Rugby Rogues   Équipe Québec  
8:00 AM 84 GHS-Prem POOL B Atlantis Girls U18   Canadian Misfit - Girls  
8:00 AM 85 GHS-Prem POOL A Toronto Elite Reds   Northeast Academy  
8:00 AM 90 GHS-Club POOL A EORU Girls Club   PEI U18 Girls A  
8:00 AM 91 GHS-Club POOL A Faucons   Eagles  
8:20 AM 50 Men-Soc POOL C Red Ruggers   UL Rugby Mens  
8:20 AM 51 Women-Soc POOL B Long Island Women   CRQ 4  
8:20 AM 52 Men-Soc POOL C YFBL Molloy Alumni   Ashbury Alumni  
8:20 AM 60 Women-Soc POOL B Rogue Samurai  

Sherbrooke Femme Fatales

 
8:20 AM 61 Men-Soc POOL D Godsquad   RCM Old Stars  
8:20 AM 62 Men-Soc POOL D XV de Montreal   Nordet Brocoli  
8:20 AM 72 Women-Club POOL B New Haven Women   Barrhaven Scottish  
8:20 AM 73 Women-Club POOL B Nova Scotia Keltics   Sherbrooke  
8:20 AM 80 Women-Club POOL A Scottsdale Blues   The Scoring Scouts  
8:20 AM 81 Women-Club POOL A Village Lions Women   Aurora Barbarians  
8:20 AM 82 BHS-Prem POOL B RugbyPA All-State   CODP Boys  
8:20 AM 83 BHS-Prem POOL A Upright Rugby Rogues   Northeast Academy  
8:20 AM 84 BHS-Club POOL A Upright Rugby Rogues   RugbyPA All-State B  
8:20 AM 85 BHS-Prem POOL B Équipe Québec Boys   Canadian Misfit - Red  
8:20 AM 90 GHS-Club POOL B Atlantis Girls U17   PRUSA Academy Girls  
8:20 AM 91 GHS-Club POOL B PEI U18 Girls   Limoilou Titans 2  
8:40 AM 50 Men-Soc POOL E New York Rugby Club   TPS Blues  
8:40 AM 51 Women-Soc POOL C Waterloo Nuggets   Gladiateurs  
8:40 AM 52 Men-Soc POOL E X-Cons - C'est Tout   MURFC 2  
8:40 AM 60 Women-Soc POOL C Lumberjacks   TPS Blues  
8:40 AM 61 Men-Soc POOL F Naughty Bears A   NJSP  
8:40 AM 62 Men-Soc POOL F Wanderers   Rogue Samurai  
8:40 AM 72 Men-Coll POOL A Atlantis   Stony Brook B  
8:40 AM 73 Men-Coll POOL D Stony Brook A   Bulldog  
8:40 AM 80 Men-Coll POOL B New Blue   Pelicans  
8:40 AM 81 Men-Coll POOL C MURFC 1   Molloy College B  
8:40 AM 82 Women-Prem POOL

Équipe Québec Women

 

Northeast Academy 2 Women

 
8:40 AM 83 Women-Prem POOL Lindenwood University   Scion Rugby Academy  
8:40 AM 84 BHS-Prem POOL A Toronto Elite Reds   Canadian Misfit - Black  
8:40 AM 85 Women-Prem POOL NYRC Women  

Northeast Academy 1 Women

 
8:40 AM 90 BHS-Club POOL B ARL Legion   Aspetuck Valley  
8:40 AM 91 BHS-Club POOL B Rugby NJ   Berks High School  
9:00 AM 50 Men-Soc POOL G Gotham Knights   Rugby Club Montreal 1  
9:00 AM 51 Women-Soc POOL D NYRC Olde Love   Lucky Guns n' Roses  
9:00 AM 52 Men-Soc POOL G Northern Dusty Dingos   MOB  
9:00 AM 60 Women-Soc POOL D Danbury Rugby   Rugby Club Montreal  
9:00 AM 61 Men-Soc POOL H Belgium Barbarians   Enfield RFC 2  
9:00 AM 62 Men-Soc POOL H Baltimore HAGS   NYRC Old Stars  
9:00 AM 72 Men-Club POOL C Ottawa Irish A   DC's Finest  
9:00 AM 73 Men-Club POOL D Pacific Island Warriors   FDNY Bravest  
9:00 AM 80 Men-Club POOL A Village Lions Men   Trenton Scar  
9:00 AM 81 Men-Club POOL B Naughty Bears B   Ottawa Irish B  
9:00 AM 82 Men-Prem POOL

Northeast Academy Men

  Cowrie Rugby 7s  
9:00 AM 83 Men-Prem POOL R.C.C.   Beltway Elite 7s  
9:00 AM 84 BHS-Club POOL D Greenwich Sevens   Titans Mâle  
9:00 AM 85 Men-Prem POOL Schuylkill River   Équipe Québec Men  
9:00 AM 90 BHS-Club POOL C EORU   St. Francis Prep  
9:00 AM 91 BHS-Club POOL C PRUSA Academy Boys   Greenwich Sevens B  
9:20 AM 50 Men-Soc POOL A Pool A 1v4 winner   Pool A 2v3 winner  
9:20 AM 51 Women-Soc POOL A Pool A 1v4 winner   Pool A 2v3 winner  
9:20 AM 52 Men-Soc POOL A Pool A 1v4 loser   Pool A 2v3 loser  
9:20 AM 60 Women-Soc POOL A Pool A 1v4 loser   Pool A 2v3 loser  
9:20 AM 61 Men-Soc POOL B Pool B 1v4 winner   Pool B 2v3 winner  
9:20 AM 62 Men-Soc POOL B Pool B 1v4 loser   Pool B 2v3 loser  
9:20 AM 72 Women-Coll POOL RMC Women   Hofstra Women  
9:20 AM 80 Women-Coll POOL Stony Brook Women   Phénix  
9:20 AM 81 Women-Coll POOL New Paltz Women   Ithaca Renegades  
9:20 AM 82 GHS-Prem POOL B Upright Rugby Rogues   Canadian Misfit - Girls  
9:20 AM 83 GHS-Prem POOL A EORU Girls Premier   Northeast Academy  
9:20 AM 84 GHS-Prem POOL A Toronto Elite Reds   Blaze  
9:20 AM 85 GHS-Prem POOL B Atlantis Girls U18   Équipe Québec  
9:20 AM 90 GHS-Club POOL C Titans Limoilou 1   Falcons  
9:40 AM 50 Men-Soc POOL C Pool C 1v4 winner   Pool C 2v3 winner  
9:40 AM 51 Women-Soc POOL B Pool B 1v4 winner   Pool B 2v3 winner  
9:40 AM 52 Men-Soc POOL C Pool C 1v4 loser   Pool C 2v3 loser  
9:40 AM 60 Women-Soc POOL B Pool B 1v4 loser   Pool B 2v3 loser  
9:40 AM 61 Men-Soc POOL D Pool D 1v4 winner   Pool D 2v3 winner  
9:40 AM 62 Men-Soc POOL D Pool D 1v4 loser   Pool D 2v3 loser  
9:40 AM 72 Women-Club POOL B New Haven Women   Sherbrooke  
9:40 AM 73 Women-Club POOL B Nova Scotia Keltics   Barrhaven Scottish  
9:40 AM 80 Women-Club POOL A Scottsdale Blues   Aurora Barbarians  
9:40 AM 81 Women-Club POOL A Village Lions Women   The Scoring Scouts  
9:40 AM 82 BHS-Prem POOL A Upright Rugby Rogues   Canadian Misfit - Black  
9:40 AM 83 BHS-Prem POOL B RugbyPA All-State   Canadian Misfit - Red  
9:40 AM 85 BHS-Prem POOL B Équipe Québec Boys   CODP Boys  
9:40 AM 90 GHS-Club POOL A EORU Girls Club   Eagles  
9:40 AM 91 GHS-Club POOL A Faucons   PEI U18 Girls A  
10:00 AM 50 Men-Soc POOL E Pool E 1v4 winner   Pool E 2v3 winner  
10:00 AM 51 Women-Soc POOL C Pool C 1v4 winner   Pool C 2v3 winner  
10:00 AM 52 Men-Soc POOL E Pool E 1v4 loser   Pool E 2v3 loser  
10:00 AM 60 Women-Soc POOL C Pool C 1v4 loser   Pool C 2v3 loser  
10:00 AM 61 Men-Soc POOL F Pool F 1v4 winner   Pool F 2v3 winner  
10:00 AM 62 Men-Soc POOL F Pool F 1v4 loser   Pool F 2v3 loser  
10:00 AM 72 Men-Coll POOL D Stony Brook A   Nordet Sans Brocoli  
10:00 AM 82 Men-Coll POOL A Atlantis   Bombers  
10:00 AM 83 Men-Coll POOL C MURFC 1   West Chester  
10:00 AM 84 BHS-Prem POOL A Toronto Elite Reds   Northeast Academy  
10:00 AM 85 Men-Coll POOL B New Blue   Molloy College A  
10:00 AM 90 GHS-Club POOL B Atlantis Girls U17   Limoilou Titans 2  
10:00 AM 91 GHS-Club POOL B PEI U18 Girls   PRUSA Academy Girls  
10:20 AM 50 Men-Soc POOL G Pool G 1v4 winner   Pool G 2v3 winner  
10:20 AM 51 Women-Soc POOL D Pool D 1v4 winner   Pool D 2v3 winner  
10:20 AM 52 Men-Soc POOL G Pool G 1v4 loser   Pool G 2v3 loser  
10:20 AM 60 Women-Soc POOL D Pool D 1v4 loser   Pool D 2v3 loser  
10:20 AM 61 Men-Soc POOL H Pool H 1v4 winner   Pool H 2v3 winner  
10:20 AM 62 Men-Soc POOL H Pool H 1v4 loser   Pool H 2v3 loser  
10:20 AM 72 Women-Prem POOL Lindenwood University  

Northeast Academy 2 Women

 
10:20 AM 73 Men-Club POOL D St-Anne-de-Bozos   FDNY Bravest  
10:20 AM 80 Men-Club POOL A RC des Trapanels   Trenton Scar  
10:20 AM 81 Men-Club POOL B Channel 4 Booze Team   Ottawa Irish B  
10:20 AM 82 Women-Prem POOL NYRC Women   Scion Rugby Academy  
10:20 AM 83 BHS-Club POOL A Upright Rugby Rogues   PEI U18 Boys  
10:20 AM 84 BHS-Club POOL D Greenwich Sevens   STL Lions "Mini-Fits"  
10:20 AM 85 Women-Prem POOL

Équipe Québec Women

 

Northeast Academy 1 Women

 
10:20 AM 90 BHS-Club POOL B Pool B 1v4 loser   Pool B 2v3 loser  
10:20 AM 91 BHS-Club POOL C Pool C 1v4 loser   Pool C 2v3 loser  
10:40 AM 72 Men-Prem POOL Schuylkill River   Cowrie Rugby 7s  
10:40 AM 73 Women-Coll POOL RMC Women   Phénix  
10:40 AM 80 Men-Club POOL C Drexel University   DC's Finest  
10:40 AM 81 Women-Coll POOL Stony Brook Women   Ithaca Renegades  
10:40 AM 82 Men-Prem POOL R.C.C.   Équipe Québec Men  
10:40 AM 83 BHS-Club POOL B Pool B 1v4 winner   Pool B 2v3 winner  
10:40 AM 84 BHS-Club POOL C Pool C 1v4 winner   Pool C 2v3 winner  
10:40 AM 85 Men-Prem POOL

Northeast Academy Men

  Beltway Elite 7s  
10:40 AM 91 Women-Coll POOL New Paltz Women   Hofstra Women  
11:00 AM 50 Men-Soc CUP QF MS Cup QF#1   Pool A#1 vs B#1  
11:00 AM 52 Men-Soc PLATE QF MS Plate QF#1   Pool A#2 vs B#2  
11:00 AM 60 Men-Soc CONSOL MS Consolation QF#2   Pool C#4 vs D#4  
11:00 AM 61 Men-Soc CUP QF MS Bowl QF#1   Pool A#3 vs B#3  
11:00 AM 62 Men-Soc CONSOL MS Consolation #1   Pool A#4 vs B#4  
11:00 AM 72 Women-Club POOL B New Haven Women   Nova Scotia Keltics  
11:00 AM 73 Women-Club POOL B Sherbrooke   Barrhaven Scottish  
11:00 AM 80 Women-Club POOL A Scottsdale Blues   Village Lions Women  
11:00 AM 81 Women-Club POOL A Aurora Barbarians   The Scoring Scouts  
11:00 AM 82 GHS-Prem POOL A EORU Girls Premier   Toronto Elite Reds  
11:00 AM 83 GHS-Prem POOL B Upright Rugby Rogues   Atlantis Girls U18  
11:00 AM 84 GHS-Prem POOL B Canadian Misfit - Girls   Équipe Québec  
11:00 AM 85 GHS-Prem POOL A Northeast Academy   Blaze  
11:00 AM 91 GHS-Club POOL C Upright Rugby Rogues   Titans Limoilou 1  
11:20 AM 50 Men-Soc CUP QF MS Cup QF#2   Pool C#1 vs D#1  
11:20 AM 52 Men-Soc PLATE QF MS Plate QF#2   Pool C#2 vs D#2  
11:20 AM 60 Men-Soc CONSOL MS Consolation QF#3   Pool E#4 vs F#4  
11:20 AM 61 Men-Soc BOWL QF MS Bowl QF#4   Pool G#3 vs H#3  
11:20 AM 62 Men-Soc CONSOL MS Consolation #4   Pool G#4 vs H#4  
11:20 AM 72 Men-Coll POOL A Bombers   Stony Brook B  
11:20 AM 80 Men-Coll POOL B Molloy College A   Pelicans  
11:20 AM 82 BHS-Prem POOL A Upright Rugby Rogues   Toronto Elite Reds  
11:20 AM 83 GHS-Club POOL A EORU Girls Club   Faucons  
11:20 AM 84 GHS-Club POOL A Eagles   PEI U18 Girls A  
11:20 AM 85 BHS-Prem POOL A Northeast Academy   Canadian Misfit - Black  
11:20 AM 90 GHS-Club POOL B Atlantis Girls U17   PEI U18 Girls  
11:20 AM 91 GHS-Club POOL B Limoilou Titans 2   PRUSA Academy Girls  
11:40 AM 50 Women-Soc PLATE SEMI WS Plate Semi #1   Pool A#2 vs B#2  
11:40 AM 51 Women-Soc CONSOL WS Consolation #1   Pool A#4 vs B#4  
11:40 AM 52 Women-Soc PLATE SEMI WS Plate Semi #2   Pool C#2 vs D#2  
11:40 AM 60 Women-Soc CONSOL WS Consolation #2   Pool C#4 vs D#4  
11:40 AM 61 Women-Soc BOWL SEMI WS Bowl Semi #1   Pool A#3 vs B#3  
11:40 AM 62 Women-Soc BOWL SEMI WS Bowl Semi #2   Pool C#3 vs D#3  
11:40 AM 72 BHS-Prem POOL B Canadian Misfit - Red   CODP Boys  
11:40 AM 73 Men-Club POOL D Pacific Island Warriors   St-Anne-de-Bozos  
11:40 AM 80 Men-Club POOL A Village Lions Men   RC des Trapanels  
11:40 AM 81 Men-Club POOL B Naughty Bears B   Channel 4 Booze Team  
11:40 AM 82 Men-Coll POOL D Nordet Sans Brocoli   Bulldog  
11:40 AM 83 Women-Prem POOL Lindenwood University  

Northeast Academy 1 Women

 
11:40 AM 84 BHS-Prem POOL B RugbyPA All-State   Équipe Québec Boys  
11:40 AM 85 Men-Coll POOL C West Chester   Molloy College B  
11:40 AM 90 BHS-Club POOL A PEI U18 Boys   RugbyPA All-State B  
11:40 AM 91 BHS-Club POOL D STL Lions "Mini-Fits"   Titans Mâle  
12:00 PM 50 Men-Soc CUP QF MS Cup QF#4   Pool G#1 vs H#1  
12:00 PM 51 Women-Soc CUP SEMI WS Cup Semi #1   Pool A#1 vs B#1  
12:00 PM 52 Men-Soc PLATE QF MS Plate QF#4   Pool G#2 vs H#2  
12:00 PM 60 Women-Soc CUP SEMI WS Cup Semi #2   Pool C#1 vs D#1  
12:00 PM 61 Men-Soc CUP QF MS Cup QF#3   Pool E#1 vs F#1  
12:00 PM 62 Men-Soc PLATE QF MS Plate QF#3   Pool E#2 vs F#2  
12:00 PM 73 Men-Club POOL C Ottawa Irish A   Drexel University  
12:00 PM 81 Women-Coll BOWL FINAL WC Bowl Final   Pool A#3 vs B#3  
12:00 PM 82 Women-Prem POOL

Équipe Québec Women

  Scion Rugby Academy  
12:00 PM 83 Men-Prem POOL Schuylkill River   Beltway Elite 7s  
12:00 PM 85 Women-Prem POOL NYRC Women  

Northeast Academy 2 Women

 
12:20 PM 72 Women-Club CUP SEMI WK Cup Semi #1   Pool A#1 vs B#2  
12:20 PM 73 Women-Club CUP SEMI WK Cup Semi #2   Pool A#2 vs B#1  
12:20 PM 80 Women-Club BOWL SEMI WK Bowl Semi #1   Pool A#3 vs B#4  
12:20 PM 81 Women-Club BOWL SEMI WK Bowl Semi #2   Pool A#4 vs B#3  
12:20 PM 82 Men-Prem POOL

Northeast Academy Men

  Équipe Québec Men  
12:20 PM 83 GHS-Prem BOWL SEMI GP Bowl Semi #1   Pool A#3 vs B#4  
12:20 PM 84 GHS-Prem BOWL SEMI GP Bowl Semi #2   Pool A#4 vs B#3  
12:20 PM 85 Men-Prem POOL R.C.C.   Cowrie Rugby 7s  
12:40 PM 50 Men-Soc CUP SEMI MS Cup Semi #1   AB#1 vs CD#1 winners  
12:40 PM 52 Men-Soc PLATE SEMI MS Plate Semi #1   AB#2 vs CD#2 winners  
12:40 PM 61 Men-Soc BOWL SEMI MS Bowl Semi #1   AB#3 vs CD#3 winners  
12:40 PM 72 GHS-Club CUP SEMI GK Cup Semi #1   Pool A#1 vs Best #2  
12:40 PM 73 GHS-Club CUP SEMI GK Cup Semi #1   Pool B#1 vs Pool C#1  
12:40 PM 80 Men-Coll BOWL SEMI MC Bowl Semi #1   Pool A#3 vs B#3  
12:40 PM 81 Men-Coll BOWL SEMI MC Bowl Semi #2   Pool C#3 vs D#3  
12:40 PM 82 GHS-Prem CUP SEMI GP Cup Semi #1   Pool A#1 vs B#2  
12:40 PM 83 Women-Coll CUP SEMI WC Cup Semi #1   Pool A#1 vs A#2  
12:40 PM 84 Women-Coll CUP FINAL WC Cup Semi #2   Pool B#1 vs B#2  
12:40 PM 85 GHS-Prem CUP SEMI GP Cup Semi #2   Pool A#2 vs B#1  
12:40 PM 90 GHS-Club PLATE SEMI GK Plate Semi #1   Pool A/B#2 vs B/C#3  
12:40 PM 91 GHS-Club PLATE SEMI GK Plate Semi #2   Pool B/C#2 vs A/B#3  
1:00 PM 72 Men-Coll CUP SEMI MC Cup Semi #1   Pool A#1 vs B#1  
1:00 PM 73 Men-Coll CUP SEMI MC Cup Semi #2   Pool C#1 vs D#1  
1:00 PM 80 Men-Coll PLATE SEMI MC Plate Semi #1   Pool A#2 vs B#2  
1:00 PM 81 Men-Coll PLATE SEMI MC Plate Semi #2   Pool C#2 vs D#2  
1:00 PM 82 BHS-Prem CUP SEMI BP Cup Semi #1   Pool A#1 vs B#2  
1:00 PM 83 BHS-Prem BOWL SEMI BP Bowl Semi #1   Pool A#3 vs B#4  
1:00 PM 84 BHS-Prem BOWL SEMI BP Bowl Semi #2   Pool A#4 vs B#3  
1:00 PM 85 BHS-Prem CUP SEMI BP Cup Semi #2   Pool A#2 vs B#1  
1:00 PM 90 GHS-Club BOWL SEMI GK Bowl Semi #1   10th vs 11th on table  
1:20 PM 50 Men-Soc CUP SEMI MS Cup Semi #2   EF#1 vs GH#1 winners  
1:20 PM 51 Men-Club BOWL SEMI MK Bowl Semi #1   Pool A#3 vs B#3  
1:20 PM 52 Men-Soc PLATE SEMI MS Plate Semi #2   EF#2 vs GH#2 winners  
1:20 PM 60 Men-Club BOWL SEMI MK Bowl Semi #2   Pool C#3 vs D#3  
1:20 PM 61 Men-Soc BOWL SEMI MS Bowl Semi #2   EF#3 vs GH#3 winners  
1:20 PM 72 Men-Club PLATE SEMI MK Plate Semi #1   Pool A#2 vs B#2  
1:20 PM 73 Men-Club PLATE SEMI MK Plate Semi #2   Pool C#2 vs D#2  
1:20 PM 80 BHS-Club PLATE SEMI BK Plate Semi #1   Pool A#2 vs B#2  
1:20 PM 81 BHS-Club PLATE SEMI BK Plate Semi #2   Pool C#2 vs D#2  
1:20 PM 82 Men-Club CUP SEMI MK Cup Semi #1   Pool A#1 vs B#1  
1:20 PM 83 BHS-Club CUP SEMI BK Cup Semi #1   Pool A#1 vs B#1  
1:20 PM 84 BHS-Club CUP SEMI BK Cup Semi #2   Pool C#1 vs D#1  
1:20 PM 85 Men-Club CUP SEMI MK Cup Semi #2   Pool C#1 vs D#1  
1:20 PM 90 BHS-Club BOWL SEMI BK Bowl Semi #1   Pool A#3 vs B#3  
1:20 PM 91 BHS-Club BOWL SEMI BK Bowl Semi #2   Pool C#3 vs D#3  
1:40 PM 51 Women-Soc BOWL FINAL WS Bowl Final   TBD  
1:40 PM 72 Women-Soc CUP FINAL WS Cup Final   TBD  
1:40 PM 73 Women-Soc PLATE FINAL WS Plate Final   TBD  
1:40 PM 80 Women-Club BOWL FINAL WK Bowl Final   TBD  
1:40 PM 81 BHS-Club CONSOL BK Consolation   Pool B#4 vs Pool C#4  
1:40 PM 82 Women-Prem CUP SEMI WP Cup Semi#1   Pool A#1 vs A#2  
1:40 PM 83 Women-Prem BOWL FINAL WP Bowl Final   Pool A#3 vs B#3  
1:40 PM 84 Men-Prem BOWL FINAL MP Bowl Final   Pool A#3 vs B#3  
1:40 PM 85 Women-Prem CUP SEMI WP Cup Semi#2   Pool B#1 vs B#2  
2:00 PM 72 Men-Coll PLATE FINAL MC Plate Final   TBD  
2:00 PM 73 GHS-Prem BOWL FINAL GP Bowl Final   TBD  
2:00 PM 80 Men-Coll BOWL FINAL MC Bowl Final   TBD  
2:00 PM 81 GHS-Prem PLATE FINAL GP Plate Final   TBD  
2:00 PM 82 Men-Prem CUP SEMI MP Cup Semi #1   Pool A#1 vs A#2  
2:00 PM 83 Women-Coll CUP FINAL WC Cup Final   TBD  
2:00 PM 84 Women-Coll PLATE FINAL WC Plate Final   TBD  
2:00 PM 85 Men-Prem CUP SEMI MP Cup Semi #2   Pool B#1 vs B#2  
2:20 PM 72 BHS-Prem PLATE FINAL BP Plate Final   TBD  
2:20 PM 73 Women-Club PLATE FINAL WK Plate Final   TBD  
2:20 PM 80 BHS-Prem BOWL FINAL BP Bowl Final   TBD  
2:20 PM 81 BHS-Club BOWL FINAL BK Bowl Final   TBD  
2:20 PM 82 Men-Coll CUP FINAL MC Cup Final   TBD  
2:20 PM 83 GHS-Club CUP FINAL GK Cup Final   TBD  
2:20 PM 84 GHS-Club PLATE FINAL GK Plate Final   TBD  
2:20 PM 85 Women-Club CUP FINAL WK Cup Final   TBD  
2:20 PM 91 GHS-Club BOWL FINAL GK Bowl Final   9th on table vs 10/11  
2:40 PM 72 Men-Soc PLATE FINAL MS Plate Final   TBD  
2:40 PM 73 Men-Soc BOWL FINAL MS Bowl Final   TBD  
2:40 PM 80 Men-Club PLATE FINAL MK Plate Final   TBD  
2:40 PM 81 Men-Club BOWL FINAL MK Bowl Final   TBD  
2:40 PM 82 BHS-Club CUP FINAL BK Cup Final   TBD  
2:40 PM 83 Men-Soc CUP FINAL MS Cup Final   TBD  
2:40 PM 84 BHS-Club PLATE FINAL BK Plate Final   TBD  
2:40 PM 85 GHS-Prem CUP FINAL GP Cup Final   TBD  
3:00 PM 72 Women-Prem PLATE FINAL WP Plate Final   TBD  
3:00 PM 82 Women-Prem CUP FINAL WP Cup Final   TBD  
3:00 PM 83 Men-Club CUP FINAL MK Cup Final   TBD  
3:00 PM 84 Men-Prem PLATE FINAL MP Plate Final   TBD  
3:00 PM 85 BHS-Prem CUP FINAL BP Cup Final   TBD  
3:20 PM 82 Men-Prem CUP FINAL MP Cup Final   TBD